O mne

11054292_717551481695022_8717153029247109299_nChovu papagájov a exotického vtáctva sa venujem už niekoľko rokov. Ako každý, začínal som andulkami, korelami, zebričkami. 

 

 

 

Na stránke budem uverejňovať aj príspevky a informácie ohľadom exotického vtáctva a chovu vtáctva. Chovu papagájov sa venujem už dlhšiu dobu, už od základnej školy. Choval som už viacero druhov a niektoré z nich aj úspešne odchoval. Chov som rozšíril a zároveň postavil aj nové voliéry až v roku 2016. Do tohto roku som mal len úzky chov, väčšinou tak 2-3 druhy exotov. Aktuálne je možné v mojom chove vidieť druhy z rôznych častí sveta – z Austrálie, Južnem Ameriky, Afriky, Ázie.

 

Videá môžte sledovať aj priamo na stránke youtube. Odkaz na moj  kanál s videami: Youtube channel Petrovazoo

 

Kontaktovať ma môžte cez e-mail alebo prostredníctvom facebook skupiny PetrovaZoo alebo instagram stránky petrova_zoo .

 

Moje odchovy (druhy ktoré som úspešne odchoval), zatiaľ:

Andulky, korely (bielohlavé, lutino, prírodné), rozely pestré, kakariky červenočelé, pyrury hypoxanthy, pyrury zelenolíce, kanáriky, papagájov horských, alexandre malé, alexander ružovoprsý fúzatý, agapornisy fischer, agapornis etiópsky, zebričky, ryžovníky, neofémy tyrkysové, hýle mexické, agapornis ružovohrdlý, latam vlastovičí, holúbok diamantový