O mne

11054292_717551481695022_8717153029247109299_nRC modelom sa venujem od roku 2011.  Za ten čas som vyskúšal viacero modelov a informácie či stručný popis a ich charakteristiku som sa rozhodol popísať na tejto stránke.  Nájdete tu informácie o modeloch, ktoré mám / som mal alebo ktoré som mal možnosť “riadiť”.    

 

 

Na stránke budem tiež uverejňovať videá a fotky a videá z lietania  modelov a taktiež videá a fotky modelov ktoré majú “rc kolegovia” s ktorými chodievam lietať s modelmi.

 

Nakoľko medzi moje záľuby (hobby) nepatria len rc modely, ale aj živé lietajúce modely 🙂  – papagáje, budem na stránke uverejňovať aj príspevky a informácie ohľadom exotického vtáctva a chovu vtáctva. Chovu papagájov sa venujem už dlhšiu dobu, už od základnej školy. Choval som už viacero druhov a niektoré z nich aj úspešne odchoval. Chov som rozšíril a zároveň postavil aj nové voliéry až v roku 2016. Do tohto roku som mal len úzky chov, väčšinou tak 2-3 druhy exotov. Aktuálne je možné v mojom chove vidieť druhy z rôznych častí sveta – z Austrálie, Južnem Ameriky, Afriky, Ázie.

 

Videá môžte sledovať aj priamo na stránke youtube. Odkaz na moj  kanál s videami: Youtube channel

 

Kontaktovať ma môžte cez kontaktný formulár tu na stránke alebo prostredníctvom facebook skupiny Petrove modely alebo Petrova zoo. Link na skupiny je v ľavom panely na stránke.

 

Moje odchovy (druhy ktoré som úspešne odchoval), zatiaľ:

Andulky, korely (bielohlavé, lutino, prírodné), rozely pestré, kakariky červenočelé, pyrury hypoxanthy, pyrury zelenolíce, kanáriky, papagájov horských, alexandre malé, alexander ružovoprsý fúzatý, agapornisy fischer, agapornis etiópsky, zebričky, ryžovníky, neofémy tyrkysové, hýle mexické, agapornis ružovohrdlý,