Podujatia

Výstava exotického vtáctva, Trenčianska Turná - Ornita 2022

Aj v roku 2022 sa v Trenčianskej Turnej, na Slovensku, opäť konala celoštátna výstava exotického vtáctva.  Ornita.  Zúčastnilo sa opäť viacero chovateľov a bolo možné vidieť viacero druhov exotických vtákov z celého sveta.
Čítať viac »

Fotografický workshop, Dravce, Jeseň 2019

Opäť fotografický workshop v spolupráci s sokoliarmi Aquila z Bojníc.  Miesto konania: Nitrianske Rudno /Bojnice a okolie. 20. október 2019. 
Čítať viac »

Výstava exotického vtáctva, Trenčianska Turná, 2019

Tak sa mi to nakoniec podarilo, zúčastníť sa ako návštevník akcie “Výstava exotického vtáctva – Ornita”, v Trenčianskej Turnej. Ide o celoštátnu výstavu, s účasťou chovateľov aj zo zahraničia (napr. CZ).
Čítať viac »

Výstava exotického vtáctva a kanárikov - Trnava

V dňoch 04 až 06 októbra 2019 sa v Trnave uskutočňila výstava exotického vtáctva a kanárikov. V športovej hale pri Relaxe. 
Čítať viac »

Fotografický workShop Dravce, Bojnice, 2019

Na konci marca 2019 sa opäť uskutočnil fotografický workshop, v Bojniciach. Fotilo sa v okolí Bojníc. Fotilo sa viacero dravcov – orol skalý, výr skalný, krkavec, káňa harisova, sokol rároh, sova obyčajná, plamienka driemavá a ďalšie… 
Čítať viac »

Fotografický workShop Vtáci, Tatry 2018

V dňoch 17-18 november 2018 sa uskutočnil fotografický workshop “Vtáci”. Podujatie bolo situovaná v Tatrách – Račková dolina. 
Čítať viac »